Stäng



För privatpersoner erbjuds endast kontorsmöbler

Kontakta oss / Showroom

Du är alltid välkommen att kontakta oss om du har frågor om våra produkter, leverans eller andra funderingar.
Välj nedan vilket alternativ du önskar att kontakta oss på.

SHOWROOM - 250 kvm

Endast tidsbokning före besök

Här kan du se vårt utbud i Showroom >>>

OBS! Vi säljer huvudsakligen till företagskunder. (För privatpersoner erbjuds endast kontorsmöbler)

 

AZ Design
Träffgatan 2, Våning 2
136 44 Handen (Stockholm)
Telefon: 08 - 660 20 30

 

ÖPPETTIDER

Måndag - Fredag   8-17
Helgdagar Stängt

 

MAIL

Kundservice:
info@azdesign.se

Offertförfrågningar:
info@azdesign.se
Vid offertförfrågan när filer skall bifogas. 
Se till att bilagorna inte är för stora för att vara säker på att ditt mail kommer fram.

Ekonomifrågor:
info@azdesign.se

Andreas Zwahlen Marie Nilsson Stefan Bölke Göthe
Andreas Zwahlen Marie Nilsson Stefan Bölke Göthe
CEO/Sälj CFO/Sälj Digital Marketing Manager
andreas@azdesign.se marie@azdesign.se stefan@azdesign.se

 

Vendela Hult Danielle Zarha
Vendela Hult
(mammaledig)
Danielle Makloof

Zarha Buske

E-commerce Manager/Sälj Sälj/order Web
vendela@azdesign.se danielle@azdesign.se zarha@azdesign.se

 

TELEFON

  08 - 660 20 30

Företagsuppgifter

AZ Design AB
Registreringsår: 2009
Org. nr: 556777-4319
VAT nr: SE556777431901
Bankgiro: 441-2227
Bank: Handelsbanken


Postadress:

AZ Design AB
Träffgatan 2
136 44 Handen (Stockholm)

Vid besök till oss - endast tidsbokning!

Tel: 08 - 660 20 30
E-post: info@azdesign.se

KONTAKTFORMULÄR 

Här nedanför kan du fylla i dina uppgifter och beskriva ditt ärende. Vi försöker att kontakta dig så snart som möjligt.

Din e-postadress: *
Företag / Privatperson: *
Telefonnummer: *
Meddelande: *
Genom att använda detta formulär samtycker jag till att de personuppgifter jag uppgett registreras och behandlas i syfte att kunna hjälpa mig med mitt ärende. Behandlingen följer integritetspolicyn hos AZ Design AB.

VAD TYCKER VÅRA KUNDER?