Stäng

Kontakta oss / Showroom

Du är alltid välkommen att kontakta oss om du har frågor om våra produkter, offertförfrågan, transportförfrågan eller reklamationer.

SHOWROOM - 250 kvm

Endast tidsbokning före besök

Här kan du se vårt utbud i Showroom >>>


AZ DESIGN

Träffgatan 2, Våning 2
136 44 Handen (Stockholm)
Telefon: 08 - 660 20 30

ÖPPETTIDER

Måndag - Fredag   9-17
Helgdagar Stängt

Kontakta oss

Välj ditt ärende i rullisten nedan

Kundtjänst - Beskriv ditt ärende så hjälper vi dig snarast.
Offertförfrågan - Skriv vilka produkter/antal så återkommer vi till dig med en offert snarast.
Transportskador - Beskriv transportskadan och bifoga bilder så hjälper vi dig snarast.

Andreas Zwahlen
Andreas Zwahlen

CEO

andreas@azdesign.se
Marie Nilsson
Marie Nilsson
(Föräldraledig)

CFO/Sälj

marie@azdesign.se
Vendela Hult
Vendela Hult

E-handelsspecialist/Sälj

vendela@azdesign.se
Danielle Makloof
Danielle Makloof

Sälj

danielle@azdesign.se
Malin Norman
Malin Norman

Sälj

malin@azdesign.se
Alexander Karlsson
Alexander Karlsson

Sälj

alexander@azdesign.se
Josefine Berggren
Josefine Berggren

Sälj

josefine@azdesign.se
Matilda Sparrenhök
Matilda Sparrenhök

Webborderansvarig

matilda@azdesign.se
Berivan Kara
Berivan Kara

Ekonomi

berivan@azdesign.se
Joakim Karlsson
Joakim Karlsson

Head of E-commerce

joakim@azdesign.se
Sandra Zandi
Sandra Zandi

E-commerce Manager

sandra@azdesign.se
Saga Bark
Saga Bark

Kundtjänstmedarbetare

saga@azdesign.se

TELEFON

  08 - 660 20 30

Företagsuppgifter

AZ Design AB
Registreringsår: 2009
Org. nr: 556777-4319
VAT nr: SE556777431901
Bankgiro: 441-2227
Bank: Handelsbanken


Postadress:
AZ Design AB
Träffgatan 2
136 44 Handen (Stockholm)

VAD TYCKER VÅRA KUNDER?


Din kundvagn(0 st)

Kundvagnen är tom
Totalt 0 kr
Till kassan
✓ Prisgaranti
✓ Trygg och säker e-handel
✓ Betalning med Svea Ekonomi eller Wasakredit