Stäng

För privatpersoner erbjuds endast kontorsmöbler - Just nu finns alla höj/sänkbara skrivbord i lager!

Kontakta oss / Showroom

Du är alltid välkommen att kontakta oss om du har frågor om våra produkter, offertförfrågan, transportförfrågan eller reklamationer.

SHOWROOM - 250 kvm

Endast tidsbokning före besök

Här kan du se vårt utbud i Showroom >>>

OBS! Vi säljer huvudsakligen till företagskunder. För privatpersoner erbjuds endast kontorsmöbler.

AZ DESIGN

Träffgatan 2, Våning 2
136 44 Handen (Stockholm)
Telefon: 08 - 660 20 30

ÖPPETTIDER

Måndag - Fredag   9-17
Helgdagar Stängt

Kontakta oss

Välj ditt ärende i rullisten nedan

Kundtjänst - Beskriv ditt ärende så hjälper vi dig snarast.
Offertförfrågan - Skriv vilka produkter/antal så återkommer vi till dig med en offert snarast.
Transportskador - Beskriv transportskadan och bifoga bilder så hjälper vi dig snarast.

 

Andreas Zwahlen Marie Nilsson Vendela Hult
Andreas Zwahlen

Marie Nilsson
(Föräldraledig)
Vendela Hult
    
CEO/Sälj CFO/Sälj E-commerce Manager/Sälj
andreas@azdesign.se marie@azdesign.se vendela@azdesign.se

 

Danielle Rebecca
Danielle Makloof Rebecca Pauli Lisette Johansson
Sälj Sälj Ekonomi
danielle@azdesign.se rebecca@azdesign.se lisette@azdesign.se

 

   
Matilda Sparrenhök    
Order    
matilda@azdesign.se    

 

TELEFON

  08 - 660 20 30

Företagsuppgifter

AZ Design AB
Registreringsår: 2009
Org. nr: 556777-4319
VAT nr: SE556777431901
Bankgiro: 441-2227
Bank: Handelsbanken


Postadress:
AZ Design AB
Träffgatan 2
136 44 Handen (Stockholm)

VAD TYCKER VÅRA KUNDER?